fbpx

Jako bezpośredni importer oferujemy wina hiszpańskie w bardzo przystępnych, detalicznych cenach. Skosztujesz u nas win z całej Hiszpanii – od Penedes, przez La Rioja, Ribera del Duero, Toro, Priorat, aż po Bierzo i Rias Baixas. Dzięki specjalnemu systemowi do przechowywania wina, każdego dnia wybieramy kilka butelek dostępnych na kieliszki, które są serwowane zawsze w odpowiedniej temperaturze.

Wina, które oferujemy, są wynikiem naszych poszukiwań i degustacji. Zachęcamy  do rejestracji w Club Del Vino, co pozwala kupować wina i wybrane delikatesy aż 20% taniej!! Członków Club Del Vino informujemy też jako pierwszych o degustacjach i wydarzeniach. Aby się zapisać wystarczy odwiedzić na swoim smartfonie stronę www.TapasBarcelona.pl/wino

DEGUSTACJE WINA

Co pewien czas organizujemy też degustacje wina. To wydarzenia podczas których serwujemy zwykle cztery pełne lampki wina i cztery dobrane do nich mini-dania spoza naszej standardowej karty. Jeśli chcesz wiedzieć o kolejnych degustacjach, odwiedź na swoim smartfonie www.TapasBarcelona.pl/wino i podaj swoje dane. O kolejnej degustacji powiadomimy Cię SMS-em.

Galeria

wino, jedzenie i dobra zabawa

0